Новини

31.05.2026

АКЦІЇ ВІД «П’ЯТАЧКА»

Вітаємо, розпочинається високий сезон! Справжнє літо вже стоїть перед нашим порогом і радує цвітом півоній, випускними вальсами й запахом шашликів. Так у ньому є ще трохи не літньої прохолоди, суму за неідеальні форми, злості на ворогів, але то все разом – наше життя! І як завжди, все лікується сонцем, любов’ю і смакотою.

Сонце забезпечить літечко, а ми беремо на себе два інші компоненти. Наша команда – то суцільна любов. Любимо справу, яку робимо, продукт, яким радуємо і шанувальників заради яких працюємо!

А про смакоту можемо розповісти детальніше.

До 11 червня діє наша акційна пропозиція. Пропонуємо чипси «Джокі апетитні» у великому та малому пакуванні, реберця «Делікатесні» та ковбаски «Шашличні».

Як бачите, три продукти уже готові до споживання, це задля того, щоб вам лишилося більше часу на подорожі, відпочинок та насолоду літом.

Потребують приготування лише ковбаски «Шашличні». Уже сама їх назва свідчить про їх приготування. Вони й самі схожі на шашлик, хіба не такі брутальні, а дещо ніжніші, делікатніші.

Найкраще готувати їх на решітці. Для цього її слід змастити олією, а ковбаски не проколювати, щоб зберегти їх соковитими. Часом радять проварити ковбаски у воді чи пиві з цибулею, а вже потім посмажити, це вже на любителя. Смажити 15-20 хвилин постійно перевертаючи.

Зараз дуже соковита і свіжа зелень, тож радимо підготувати подушку з овочів, а ще особливий німецький соус – «Карівуст». Його слід приготувати вдома.

Пряний та пікантний томатно-фруктовий соус, який є культовою вуличною їжею в Німеччині. Інгредієнти: 125 г томатної пасти, 100 мл апельсинового соку, 1–2 ч. л порошку карі, 1 ч. л меду, дрібка кайенського перцю (для гостроти)

Злегка підсмажуємо томатну пасту зі спеціями, додайте апельсиновий сік та протушкуйте 3 хвилини. Зніміть з вогню, додайте мед і дайте охолонути.

Такий соус можна зберігати в холодильнику і він чудово підходить як до м’яса, так і до салатів. Ми підготували для вас чудові пропозиції, складайте натхнення в рюкзак, попакуйте його нашими смаколиками та вирушайте у подорож літом! Іншого такого літа не буде!

Бачити менше

ВИШНЕВО УСМІХАЄТЬСЯ ШАНУВАЛЬНИКАМ «П’ЯТАЧОК»
Новини
СОЯ ВИМАГАЄ УВАГИ