Благодійність

03.06.2026

«НИВА» ВІДКРИЛА ДВЕРІ В ЛІТО!

Скажете, у літа немає дверей? А ось і є! Це такі невеличкі потаємні й невидимі для багатьох двері, які відкриваються ключиком з любові. Цей ключ завжди у руках дорослих, але треба уміти й хотіти ним скористатися. «Нива», дарма, що серйозна компанія, яка дбає про те, щоб до столу українців потрапили смачнючі м’ясні продукти, вона ще й знає, де заховані ключі від літа.

Кожного разу це різні місця, куди на світанку літа компанія вивозить дітей працівників. Це були подорожі до музеїв і літні розваги, чудові поїздки та захопливі ігри. Ще раніше табори на морі і цілі табірні зміни. І для того, щоб усе це здійснилося не достатньо коштів, хоча вони й немалі, для цього треба ще бажання, турбота про дітей, відчуття відповідальності перед співробітниками й величезна праця багатьох людей.

Бо усі ми тут на «Ниві» насамперед менеджери й технологи, механізатори й оператори, елеваторники і різнороби, тому навіть на один день стати вихователями наших «нивівських» діток – це велика відповідальність. Але такі люди теж знайшлися, і результат їхньої роботи – захоплені відгуки дітей і батьків.

Цього разу поїздка була організована до Київського зоопарку. Якщо ви були у ньому раніше, то зараз ви б його не впізнали. Масштаби реконструкції та навіть зміна самої філософії закладу народила новий простір схожий на давні англійські сади чи старовинні маєтності, де у просторих вольєрах живуть диковинні звірі. Тут є на що подивитись, поблукати, розважитись і навіть погладити тварин.

Їхало загалом 118 дітей, ще жодного разу ми не возили у «Ниві» такої кількості дітей на відпочинок. Тому і відповідальність була величезна. У наших дітей і так відкладене дитинство, тому поїздку відкладати не стали. Аж чотири наші автобуси щасливо довезли нас до зоопарку. Уже до того адміністратори познайомились зі своїми підопічними, на кожного припадало по 10-12 дітей, залежно від віку. Найскладніше довелося колегам із найменшими. Дорогою всі отримали бутерброди із ковбаскою та м’яском від «»П’ятачка», огірочки, круасани та воду. Потім походили по звірячому царству, а перед виїздом додому пообідали смаколиками з «МакДональдзу». Хтось захотів Хеппі міл, а комусь захотілося дорослого меню.

Ми давно не бачили такої кількості щасливих дитячих облич і задоволених посмішок.

«Щиро дякуємо керівництву "Ниви Переяславщини" за чудову поїздку до Київського зоопарку для наших діток та всім, хто долучився до організації цього заходу!

Діти повернулися додому щасливі, сповнені вражень та емоцій. Особлива подяка нашим колегам, які супроводжували дітей під час поїздки. Діти із захопленням розповідали не лише про подорож, а й про те, які чудові, уважні, доброзичливі та веселі були адміністратори. Протягом всього дня діти були під надійною опікою і в гарній компанії.

Окрема вдячність за приємні смаколики наприкінці подорожі — це стало чудовим завершенням такого насиченого дня.

Велика вдячність "Ниві" за турботу, увагу до дітей, та за можливість подарувати їм незабутні спогади», - пише одна із мам.

Ми відкрили двері у ще одне прекрасне літо дитинства. І нехай ми не можемо захистити наших діток від суворої реальності, ми – великі й сучасні компанії, татова і мамина робота, - можемо зробити життя дітей веселішим! Пишаємось нашими діточками, такими відважними й сильними, щиро зичимо їм щасливого дитинства, щоб ця війна якомога швидше закінчилася і кожна родина жила у мирі та добробуті!

Благодійність
Я ЗАРАЗ ЖИВУ У ВІКНІ..